Obsah

Odjezd

Benátky

Jeskyně Perama

Kaňon Vikos

Mosty u Kipi

Kláštery Metéora

Kastoria a Edessa

Soluň

Výstup na Mytikas

Pláž Mylopotamos

Delfy

Mys Sunion

Athény

Korint

Mykény a Nafplio

Jeskyně Dyros

Kythira

Mystra

Olympia

Igoumenitsa

Cesta domů

Souhrnná statistika


Napište mi
své připomínky, náměty, ...

Jste [CNW:Counter] návštěvník


Igoumenitsa

11.9. 2003

Ráno jsme vstávali v naši obvyklou hodinu - v 7:00. Komáři ještě spali, takže jsme mohli v klidu posnídat a vyrazit dál. Pokračovali jsme až do Igoumenitsi, čímž se naše putování po Řecku uzavřelo. Zde jsme nakoupili nějaké dárky a já jsem vyrazil na policejní stanici pro protokol z nehody.
Vše jsem jim vysvětlil, dal jsem jim číslo do Sparty. Nějaku dobu se tam pokoušeli dovolat a když se jim to konečně podařilo, tak zjistili, že protokol ještě nespatřil světlo světa. Nakonec jsme se tedy Haryho stanoviště Haryho stanoviště domluvili, že mně protokol pošlou poštou. Vyplnil jsem nezbytné papíry a opustil policejní stanici. Protokol mně nakonec domů opravdu dorazil, ovšem až po více než 2 měsících. Naše pojišťovny také nepatří zrovna k nejrychlejším, takže se to akorát všechno pěkně sešlo dohromady.
Želvička Odpoledne jsme vyjeli směrem k albánským hranicím, kde jsme v místním městečku nakoupili ještě nějaké potraviny a chtěli jsme zde natankovat, jelikož v Igoumenitse byl benzín dost drahý. Žádnou pumpu jsme zde ovšem nenašli, takže jsme se vydali zpět směrem k Igoumenitse a cestou jsme objevili úžasný olivový háj, kde jsme zakempovali. Přišla se na nás podívat i jedna želvička. Jen Harymu se toto místo moc nelíbilo, protože zde byl velmi špatný signál a on nemohl posílat reporty. Nakonec to ale vyřešil tím, že si založil stanoviště v koruně olivovníku.


Návrat na domovskou stránku